GLOBO Eastern Europe

GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o
Priemyselný park Géňa 5498
93401 Levice
Slovakia

Tel.: +421 362300211
Fax: +421 233523784
sekretariat@globo-lighting.sk

Firma

  • GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o. jest członkiem międzynarodowej organizacji GLOBO.
    GLOBO zostało założone w 1998 roku, a produkty są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.

    Nasi najważniejsi partnerzy handlowi to: sieci sklepów, sklepy meblowe i wyspecjalizowane sklepy z oprawami oświetleniowymi.

    GLOBO każdego roku bierze udział w międzynarodowych specjalistycznych wystawach w Frankfurcie, Mediolanie, Hong Kongu i Moskwie.

    Oferta składa się z ponad 2 000 oświetleniowych produktów, które są dystrybuowane w Europie z dwóch centrów dystrybucji.

    Dla Zachodniej Europy centrum dystrybucji znajduje się w Austrii, a centrum dystrybucji dla Wschodniej Europy to GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o na Słowacji.

    GLOBO EASTERN EUROPE posiada nowoczesne magazyny znajdujące się w przemysłowym parku w Levice z pojemnością ponad 10 000 palet.

    Na chwilę obecną GLOBO EASTERN EUROPE zatrudnia ponad 40 pracowników.

Pracownik

  • Prezes zarzadu

  • Prezes zarzadu
    Ing. Zsolt Straňovský
    +421 36 2300213
    zsolt.stranovsky@globo-lighting.sk
    Zsolt Stranovsky.jpg
  • Prezes zarzadu
    Marian Černák
    +421 36 2300212
    marian.cernak@globo-lighting.sk
    Marian Cernak.jpg
  • Sprzedaz Reprezentant Handlowy

  • Reprezentant Handlowy
    Mgr. Plánka Juraj
    +421 36 2300 230
    juraj.planka@globo-lighting.sk
    globo SK juraj planka_2.jpg
  • Dzial wysylek

  • Sprzedaz
    Mária Štefková
    +421 36 2300225
    maria.stefkova@globo-lighting.sk
    Maria Stefkova.jpg
  • Sprzedaz
    Monika Kašová
    +421 36 2300226
    monika.kasova@globo-lighting.sk
    Monika Kasova.jpg
  • Sprzedaz
    Mgr. Miroslava Ižáková
    +421 36 2300228
    miroslava.izakova@globo-lighting.sk
    Miroslava Sebova.jpg
  • Sprzedaz
    Zuzana Chovanová
    +421 36 2300 242
    zuzana.chovanova@globo-lighting.sk
    Zuzana Chovanova.JPG
  • Sprzedaz
    Ing. Šántová Eva
    +421 36 2300222
    rendeles@globo-lighting.sk
    globo SK eva santova_2.jpg
  • Sprzedaz
    Anita Kunyik
    +421 36 2300221
    ugyfelszolgalat@globo-lighting.sk
    globo SK anita kunyik 1.jpg
  • Ksiegowosc finansowa

  • Ksiegowosc finansowa, Controlling
    Alena Černáková
    +421 36 2300220
    alena.cernakova@globo-lighting.sk
    Alena Cernakova.jpg
  • Ksiegowosc finansowa, Controlling
    Ing. Peter Hlaváčik
    +421 36 2300246
    peter.hlavacik@globo-lighting.sk
    Peter Hlavacik.jpg
  • Ksiegowosc finansowa, Controlling
    Jana Marchynová
    +421 36 2300245
    jana.marchynova@globo-lighting.sk
    Jana Marchynova.jpg
  • Ksiegowosc finansowa, Controlling
    Ing. Černáková Diana
    +421 36 2300220
    diana.cernakova@globo-lighting.sk
    globo SK diana kolikova_2.jpg
  • Ksiegowosc finansowa, Controlling
    Andrea Halabukova
    +421 36 2300244
    andrea.halabukova@globo-lighting.sk
    Andrea Halabukova.jpg
  • Dzial zakupów

  • Teamleader ds. zakupów
    Ing. Tomáš Černák
    +421 36 2300 219
    tomas.cernak@globo-lighting.sk
     
    toams_cernak.jpg
  • Dzial zakupów
    Natália Tranová
    +421 36 2300 231
    nakup@globo-lighting.sk
    Natalia Tranova.jpg
  • Dzial zakupów
    Michal Kokavec
    +421 36 2300 241
    michal.kokavec@globo-lighting.sk
    michal kokavec (SK) 1.jpg
  • Dzial Inzynieryjny

  • Dzial techniczny
    Ján Boháč
    +421 36 2300229
    jan.bohac@globo-lighting.sk
    Jan Bohac.jpg
  • Logistyka

  • Kierownik logistyki
    Martin Boháč
    +421 36 2300250
    martin.bohac@globo-lighting.sk
    Martin Bohac.jpg
  • Sekretariat

  • Sekretariat
    Elena Naďová
    +421 36 2300 211
    sekretariat@globo-lighting.sk
    Elena Nadova.jpg