GLOBO Eastern Europe

GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o
Priemyselný park Géňa 5498
93401 Levice
Slovakia

Tel.: +421 362300211
Fax: +421 233523784
sekretariat@globo-lighting.sk

Kompanija

  • GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o. je član međunarodne Globo grupe.

    Globo kompanija je osnovana 1998. godine i proizvodi se distribuiraju u više od 50 zemalja širom sveta.

    Naši najvažniji trgovinski partneri su lanac prodavnica, prodavnice nameštaja i prodavnice specijalizovane za rasvetu.

    Globo godišnje učestvuje na Međunarodnim sajmovima u Frankfurtu, Milanu, Hong Kongu i Moskvi.

    Asortiman Globo proizvoda se sastoji od više od 2000 artikala za osvetljenje, koj se distribuiraju po Evropi iz dva distributivna centra.

    Za zapadnu Evropu, distributivni centar je u Austriji. Za istočnu Evropu, distributivni centar je u Slovačkoj.

    Globo Eastern Europe, s.r.o. ima moderan magacinski prostor u industrijskom parku Levice, sa kapacitetom od preko 10 000 paleta.

    U ovom trenutku, Globo Eastern Europe s.r.o. zapošljava preko 40 radnika.

zaposleni

  • Rukovodilac

  • Rukovodilac
    Ing. Zsolt Straňovský
    +421 36 2300213
    zsolt.stranovsky@globo-lighting.sk
    Zsolt Stranovsky.jpg
  • Rukovodilac
    Marian Černák
    +421 36 2300212
    marian.cernak@globo-lighting.sk
    Marian Cernak.jpg
  • Prodaja Spoljni saradnici

  • Menadžment prodaje
    Mgr. Plánka Juraj
    +421 36 2300 230
    juraj.planka@globo-lighting.sk
    globo SK juraj planka_2.jpg
  • Otprema

  • Prodaja
    Mária Štefková
    +421 36 2300225
    maria.stefkova@globo-lighting.sk
    Maria Stefkova.jpg
  • Prodaja
    Monika Kašová
    +421 36 2300226
    monika.kasova@globo-lighting.sk
    Monika Kasova.jpg
  • Prodaja
    Mgr. Miroslava Ižáková
    +421 36 2300228
    miroslava.izakova@globo-lighting.sk
    Miroslava Sebova.jpg
  • Prodaja
    Zuzana Chovanová
    +421 36 2300 242
    zuzana.chovanova@globo-lighting.sk
    Zuzana Chovanova.JPG
  • Prodaja
    Ing. Šántová Eva
    +421 36 2300222
    rendeles@globo-lighting.sk
    globo SK eva santova_2.jpg
  • Prodaja
    Anita Kunyik
    +421 36 2300221
    ugyfelszolgalat@globo-lighting.sk
    globo SK anita kunyik 1.jpg
  • Finansije

  • Finansije, Controlling
    Alena Černáková
    +421 36 2300220
    alena.cernakova@globo-lighting.sk
    Alena Cernakova.jpg
  • Finansije, Controlling
    Ing. Peter Hlaváčik
    +421 36 2300246
    peter.hlavacik@globo-lighting.sk
    Peter Hlavacik.jpg
  • Finansije, Controlling
    Jana Marchynová
    +421 36 2300245
    jana.marchynova@globo-lighting.sk
    Jana Marchynova.jpg
  • Finansije, Controlling
    Ing. Černáková Diana
    +421 36 2300220
    diana.cernakova@globo-lighting.sk
    globo SK diana kolikova_2.jpg
  • Finansije, Controlling
    Andrea Halabukova
    +421 36 2300244
    andrea.halabukova@globo-lighting.sk
    Andrea Halabukova.jpg
  • Nabavka

  • Voda nabavke
    Ing. Tomáš Černák
    +421 36 2300 219
    tomas.cernak@globo-lighting.sk
     
    toams_cernak.jpg
  • Nabavka
    Natália Tranová
    +421 36 2300 231
    nakup@globo-lighting.sk
    Natalia Tranova.jpg
  • Nabavka
    Michal Kokavec
    +421 36 2300 241
    michal.kokavec@globo-lighting.sk
    michal kokavec (SK) 1.jpg
  • Inženjering

  • Tehnicka služba
    Ján Boháč
    +421 36 2300229
    jan.bohac@globo-lighting.sk
    Jan Bohac.jpg
  • Logistika

  • Upravljanje logistikom
    Martin Boháč
    +421 36 2300250
    martin.bohac@globo-lighting.sk
    Martin Bohac.jpg
  • Telefonska centrala

  • Telefonska centrala
    Elena Naďová
    +421 36 2300 211
    sekretariat@globo-lighting.sk
    Elena Nadova.jpg