GLOBO Eastern Europe

GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o
Priemyselný park Géňa 5498
93401 Levice
Slovakia

Tel.: +421 362300211
Fax: +421 233523784
sekretariat@globo-lighting.sk

Firma

  • GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o. uluslararası GLOBO grubunun bir yan kuruluşudur.

    GLOBO 1998’de kurulmuş olup dünya çapında 50’den fazla ülkede satışlarını gerçekleştirmektedir.

    En önemli satış ortakları arasında zincir marketler, mobilya mağazaları ve aydınlatma mağazaları yer almaktadır.

    GLOBO her sene Frankfurt, Milan, Hong Kong ve Moskova’daki fuarlara katılmaktadır.

    Avrupa’da bulunan 2 Lojistik Merkezi üzerinden dağıtımları yapılan 2000’in üzerinde ürün yelpazesi vardır.

    Batı Avrupa’ya dağıtım Avusturya’daki Merkezfirma üzerinden, Doğu Avrupa’daki marketlere ise Slovakya’daki GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o. ‘dan gerçekleştirilir.

    GLOBO EASTERN EUROPE’un Levice’nin sanayi bölgesinde 10.000 paletlik modern bir Lojistik Merkezi vardır.

    Şu anda GLOBO EASTERN EUROPE’un 40 kalifiye çalışanı vardır.

Çalisanlarimiz

  • Idare Müdürü

  • Idare Müdürü
    Ing. Zsolt Straňovský
    +421 36 2300213
    zsolt.stranovsky@globo-lighting.sk
    Zsolt Stranovsky.jpg
  • Idare Müdürü
    Marian Černák
    +421 36 2300212
    marian.cernak@globo-lighting.sk
    Marian Cernak.jpg
  • Satis Dis Ticaret

  • Satis Departmani
    Mgr. Plánka Juraj
    +421 36 2300 230
    juraj.planka@globo-lighting.sk
    globo SK juraj planka_2.jpg
  • Satis Ofisi

  • Satis
    Mária Štefková
    +421 36 2300225
    maria.stefkova@globo-lighting.sk
    Maria Stefkova.jpg
  • Satis
    Monika Kašová
    +421 36 2300226
    monika.kasova@globo-lighting.sk
    Monika Kasova.jpg
  • Satis
    Mgr. Miroslava Ižáková
    +421 36 2300228
    miroslava.izakova@globo-lighting.sk
    Miroslava Sebova.jpg
  • Satis
    Zuzana Chovanová
    +421 36 2300 242
    zuzana.chovanova@globo-lighting.sk
    Zuzana Chovanova.JPG
  • Satis
    Ing. Šántová Eva
    +421 36 2300222
    rendeles@globo-lighting.sk
    globo SK eva santova_2.jpg
  • Satis
    Anita Kunyik
    +421 36 2300221
    ugyfelszolgalat@globo-lighting.sk
    globo SK anita kunyik 1.jpg
  • Maliye

  • Maliye, Kontrol
    Alena Černáková
    +421 36 2300220
    alena.cernakova@globo-lighting.sk
    Alena Cernakova.jpg
  • Maliye, Kontrol
    Ing. Peter Hlaváčik
    +421 36 2300246
    peter.hlavacik@globo-lighting.sk
    Peter Hlavacik.jpg
  • Maliye, Kontrol
    Jana Marchynová
    +421 36 2300245
    jana.marchynova@globo-lighting.sk
    Jana Marchynova.jpg
  • Maliye, Kontrol
    Ing. Černáková Diana
    +421 36 2300220
    diana.cernakova@globo-lighting.sk
    globo SK diana kolikova_2.jpg
  • Maliye, Kontrol
    Andrea Halabukova
    +421 36 2300244
    andrea.halabukova@globo-lighting.sk
    Andrea Halabukova.jpg
  • Satinalma

  • Satinalma Sorumlusu
    Ing. Tomáš Černák
    +421 36 2300 219
    tomas.cernak@globo-lighting.sk
     
    toams_cernak.jpg
  • Satinalma
    Natália Tranová
    +421 36 2300 231
    nakup@globo-lighting.sk
    Natalia Tranova.jpg
  • Satinalma
    Michal Kokavec
    +421 36 2300 241
    michal.kokavec@globo-lighting.sk
    michal kokavec (SK) 1.jpg
  • Tekniker

  • Teknik Departmani
    Ján Boháč
    +421 36 2300229
    jan.bohac@globo-lighting.sk
    Jan Bohac.jpg
  • Lojistik

  • Stok Departmani
    Martin Boháč
    +421 36 2300250
    martin.bohac@globo-lighting.sk
    Martin Bohac.jpg
  • Sekreterya

  • Sekreterya
    Elena Naďová
    +421 36 2300 211
    sekretariat@globo-lighting.sk
    Elena Nadova.jpg